• 34

  341 150x150 Yetenek Sizsiniz Erotik DansYetenek Sizsiniz’de yarışmacılar sahnede erotik dansa başlayınca Star TV görüntüyü blurladı, Acun şon sırasında başını çevirdi.Yetenek Sizsiniz Türkiye’de, TV tarihinde ender rastlanacak bir olaya imza atıldı. …

  Yetenek Sizsiniz’de yarışmacılar sahnede erotik dansa başlayınca Star TV görüntüyü blurladı, Acun şon sırasında başını çevirdi.Yetenek Sizsiniz Türkiye’de, TV tarihinde ender rastlanacak bir olaya imza atıldı.

  Sahneye çıkan bir dans grubu performansını sergilerken bir anda gruptan iki yarışmacı kucak dansı yapmaya başladı. Star TV, o iki yarışmacının bulunduğu bölümü blurlayınca ortaya tuhaf bir görüntü çıktı. Acun Ilıca’nın o görüntüleri izlerken bir ara elini gözlerine siper ettiği görüldü. Hülya Avşar dans gösterisi için X’ya basarken, Acun Ilıcalı aynı dansı tekrarlattı. Star TV ise her iki performansta da erotik bölümü blurladı.
  Acun Ilıcalı, performansı yorumlarken, “ben eğlendim” deyip dans grubuna övgüler yağdırdı.

  ACUN “EVET”, HÜLYA “HAYIR” DEDİ

  Acun performansa “evet” derken, Hülya Avşar “Hayır” demeyi tercih etti. Eser ise oyunu “evet”ten yana kullandı. 06 Kasım 2013 Çarşamba 10:15

   

  Bir önceki yazımız olan Soygun Arabası başlıklı makalemizde dini oyunlar, islami oyun oyna ve oyun oyna hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar

04.08.1968 doğumluyum ilk orta ve lise tahsilimi tamamladıktan sonra Uzman Jandarma olarak orduya katıldım. Yurdun çeşitli yerlerinde görev yaptıktan sonra 19 Eylül 2011 tarihinde emekli oldum. Hala İzmir'de yaşıyorum, evli iki çocuk babasıyım. Wordpress tabanlı sitelerde vakit geçirmeyi seviyorum.
Önceki Yazı:Aşkın Elif Hali’ Okuyucuyla Buluştu
Sonraki Yazı:Hayvanlar

Benzer Yazılar

Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Dini Sohbet İslami Sohbet Dini Chat Dini Sohbet Odaları Bu tema Mehmet TÜRK tarafından düzenlenmistir. Hiçbir sekilde kopyalanamaz.