• ilahi denilen nameli sözlerin islamiyette yeri nedir ilk ilahi hangisidir. son ilahi hangisidir. ilahi denilen nameli sözler değişmiş olan hırıstiyanlıkta vardır. islamiyettede varmıdır….. islamiyette müziğin hükmü nedir. Müziğin çıkış sebebi ve çıkış tarihini bilen varmı. Bu konuyu lütfen araştırın. birlikte çözüme ulaşalım. kitaplardan hocalardan soralım. İslamiyette önemli olan itikattır inançtır. namaz kılsa oruç tutsa ama helale haram harama helal dese imanı yok sayılır küfre düşer. insanların ne kadar yanlışa düştüğünü anlamanızı istiyorum çünkü bu konunun sonucuna vardığımızda dünyada bir elin parmakları kadar Müslüman kaldığını anlayacaksınız….. benim bu sualleri sormaktan bir kazancım yok sadece devrimizdeki yapılan yanlışlıklara dikkatinizi çekmek istiyorum.

    ilahi,.söz,dinisohbet,islam,nameli sözler,müzik,din,site,sohbet

    Bir önceki yazımız olan Kalbi hasta olan nefsine uyar başlıklı makalemizde dini sohbet, Dünyâ işleri ile uğraşanlar ve Dünyâ ve âhıret saâdetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar

Önceki Yazı:Kalbi hasta olan nefsine uyar
Sonraki Yazı:Selam Verilmeyecek Durumlar Nelerdir

Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Dini Sohbet İslami Sohbet Dini Chat Dini Sohbet Odaları Bu tema Mehmet TÜRK tarafından düzenlenmistir. Hiçbir sekilde kopyalanamaz.